Політично абортований закарпатцями Шуфрич "випірнув" у першій пятірці списку Януковича

Партія регіонів затвердила свій список кандидатів на дострокових виборах до парламенту, що мають пройти 30 вересня.

Політично абортований закарпатцями Шуфрич "випірнув" у першій пятірці списку ЯнуковичаГоловуючий на з'їзді Віктор Янукович зачитав лише перші десять номерів зі списку.

Він повідомив, що список розданий делегатам, хоча насправді на руках його мали лише у перших двох рядах.

До першої десятки увійшли Віктор Янукович, Раїса Богатирьова, Тарас Чорновіл, Інна Богословська, Нестор Шуфрич, Микола Азаров, Ринат Ахметов, Олександр Єфремов, Юхим Звягільський та Борис Колесников.

Янукович також запропонував проголосувати на з'їзді рішення про невключення до списку Олега Калашникова.

"Сьогодні перед з'їздом політрада розглянула питання щодо інциденту за участі депутата Калашникова. Зваживши всі "за" і "проти", політрада вирішила не включати його до списку, але, враховуючи його щире покаяння, залишити в лавах партії", - заявив він. З'їзд підтримав таке рішення, повідомила "Українська правда".

Тим часом СДПУ(о) розцінює як прояв високої довіри включення до першої п'ятірки виборчого списку Партії регіонів представника СДПУ(о) Нестора Шуфрича.

Про це йдеться в заяві СДПУ(о), повідомляє "Ліга".

"Делегати з'їзду одноголосно затвердили його (Шуфрича) кандидатуру, виявивши йому тим найвищу довіру і поставивши вище за багатьох представників партії, що також були гідні честі потрапити в першу п'ятірку", - вважає СДПУ(о).

"Це свідчить про те, що Нестор Шуфрич своєю енергією і працездатністю, наполегливістю і послідовністю заслужив довіру не тільки прихильників соціал-демократії", - йдеться в тексті документа.

СДПУ(о) при цьому висловлює глибоку вдячність делегатам з'їзду Партії регіонів "за оцінку заслуг переконаного соціал-демократа Нестора Шуфрича" і виражає впевненість, що йому під силу виправдати цю високу довіру.

"Зі своєї сторони бажаємо Нестору Івановичу довгої плідної роботи на благо українського народу, права якого він завжди відстоював", - йдеться в заяві.

Як відомо, донедавна Шуфрич був членом політбюро і першим заступником лідера СДПУ(о) Віктора Медведчука, а в 2006 році він був третім номером у виборчому списку "Опозиційного блоку "Не так!".
04 серпня 2007р.

Теги:

Коментарі

сорри 05.08.2007 / 16:25:00
Це ж як треба допекти закарпатцям - загалом мирним і спокійним людям - щоби зажити в них такої непопулярності, яку мають Різак і Шуфрич?!.

Арфуш 05.08.2007 / 15:59:00
Гі*но завжди вспливає

21212 05.08.2007 / 14:00:00
вот кАзлина!!!

НОВИНИ: Політика

13:47
На Закарпатті затримали ключового співучасника міжнародної кіберзлочинної групи, який інсценував власну смерть Фото новина
19:39
/ 5
Скандальний ужгородський депутат від ОПЗЖ Павло Маєрчик оскаржив арешт майна
11:20
/ 8
"Закарпаття онлайн" повертає "Угорщину" з великої літери, орбан залишається "малим"
23:56
Зміна влади або революція? Чи готова Угорщина до фальсифікації виборів та що буде з Орбаном
11:52
/ 5
У церкві на Закарпатті роздавали паски з листівками від нардепа Крулька Фото новина
17:18
/ 11
Зеленський зустрівся з угорською громадою на Закарпатті
10:14
/ 7
Дружина нардепа Лаби, який декларує старі "Латвію" і "Таврію", купила Audi e-tron за мільйон
16:26
/ 13
Мер Ужгорода їздить на автомобілях брата та колишньої дружини
20:21
/ 13
Очільники БЕБ Волині та Закарпаття звільнилися на тлі скандалу про їхні статки
21:41
/ 2
Російська ІПСО, спрямована на угорців Закарпаття, демонструє масштаби втручання рф в угорські вибори на боці орбана – Сибіга
14:24
/ 47
На темі об'єднання вишів ситуацію в УжНУ розхитують колишні соратники Медведчука з СДПУ(о)
23:44
/ 2
Академік Микола Мушинка про політичне русинство
16:35
/ 9
Суд арештував майно депутата Ужгородської міськради від ОПЗЖ Маєрчика
17:34
/ 10
АРМА відмовилося підписати протокол про резонансний продаж 460 га на полонині Боржава Каськіву-Льовочкіну
21:10
/ 4
Пол Магочі не вірить у перспективи "русинської" мови
16:47
/ 15
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика взяли під варту з можливістю застави понад 11,5 млн грн
20:59
/ 6
Обрання запобіжного заходу депутату Маєрчику перенесли: захист не встиг прочитати 10 сторінок
20:40
/ 5
Hromadske дослідило "дитячі" статки "підозрілого" нардепа Лаби, а журналістка Мудра зробила "вітропарківські" акценти Відео новина
19:09
/ 6
726 000 грн з 33-мільйонної суми застави за Тимошенко вніс підприємець з Хустського району
15:15
/ 11
Екснардеп "Партії регіонів" і колишній мер Берегова Гайдош отримав бронь у водоканалі та втік в ЄС
22:47
/ 3
16 млн грн застави за нардепа із Закарпаття Михайла Лабу внесла фірма ексзаступника прокурора Київщини
20:06
/ 20
АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів раніше вкраденої ним з Каськівим землі на полонині Боржава по 2 тис. грн за сотку
15:33
Апеляційний суд дозволив "закарпатцю-держзраднику" Шуфричу вийти під заставу в понад 33 млн грн
15:59
/ 7
Чи був москвофіл Адольф Добрянський прибічником русинського сепаратизму?
10:19
/ 18
САП та НАБУ повідомили про підозру 5 нардепам, зокрема закарпатцю Лабі, через хабарі за голосування у парламенті
» Всі новини